حساب کاربري
جهت پخش سراسري آهنگ خود در اين رسانه ، وب سايت هاي معتبر ، کانال و پيج هاي پرمخاطب اينجا کليک کنيد.

بیوگرافی شروین حاجی پور

با همان اجرای اولش نشان داد که حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. تمام کارهای قطعه‌اش را خودش انجام داده بود و خاص بود؛ «خاص‌بودن» اصلی‌ترین دلیل برای محبوبیتش شد: او نه مثل فردی دیگر می‌خواند و نه قطعه‌اش تکراری بود. شروین حاجی آقاپور پسر بیست‌ودوساله مازندرانی خودِ خودش بود. برای همین توانست بیشترین آرای مردمی را به دست آورد و کلیپ‌هایش بیش از ٤میلیون بار در فضای مجازی دیده شود. صفحه شروین در اینستاگرام حالا بیش از ٢٥٠هزار فالوور دارد و ویدیوی آخر آن بیش از یک‌میلیون بار دیده شده است.

او را می‌توان به جرأت ستاره عصر جدید و پرطرفدارترین شرکت‌کننده این برنامه دانست. حضور او در تلویزیون اما آن‌قدرها با کاراکترش سازگار نیست! بررسی‌های ما نشان می‌دهد که صفحه اینستاگرام قبل و بعد از مشهورشدن شروین تفاوت‌هایی با هم دارد که شاید مهمترین تمایز آن حذف قطعه‌ای است که شروین در نقد خندوانه اجرا کرده بود! انگار او هم با حضور در صداوسیما و استفاده از ظرفیت آن برای شهرت، وارد یک بده‌بستانی شده که اولینِ آنها تن‌دادن به ممیزی و خودسانسوری است. برای همین هم دیگر اثری از قطعه او در نکوهش رامبد جوان نیست.

من دیگه خسته شدم، از تو و جناب‌خان

اما ماجرای این قطعه چه بود و شروین چه ترانه‌ای برای آن سروده بود؟ شاید برای‌تان جالب باشد که بدانید شروین دل پری از رامبد جوان و خندوانه‌اش دارد. شروین را می‌توان جزو آن دسته از آدم‌هایی دانست که خندوانه را مساوی با بی‌مایگی می‌دانند. او قطعه ویژه‌اش را برای خندوانه در ماشین و در کنار یکی از دوستانش اجرا کرده بود:  

وقتی که می‌خندی

دندونام می‌لرزن

چه‌جوری بهت بگم

شوخی‌هات بی‌مزن؟

من دیگه خسته شدم

از تو و جناب‌خان

تو که سیصدسالته

چرا بت میگن جوان؟

هم کاور؛ هم اورجینال!

هر چند که این روزها شروین مدام قطعه‌های تولیدیِ خودش را منتشر می‌کند، اما باید بدانید که این خواننده جوان پیش از این علاقه خاصی به بازسازی قطعات مختلفی از دیگر خواننده‌ها داشت. صفحه او هنوز هم میزبان تعدادی از کاورهاست. شروین با هشتگ‌های «اورجینال» و «کاور» تمایز بین آثار منتشرشده در صفحه شخصی‌اش را مشخص می‌کند: «رفقا واسه این‌که دوباره نپرسین کار کیه از کجا دانلود کنیم، بگم کارایی که هشتگ کاور نداره، کارای اورجیناله و یعنی مال خودمه که قرار بود با دوستم رضا منتشر کنیم که یه وقفه بابت یه سری مسائل پیشومد...!» او صاحبان آثار را هم در هر پُست، تگ یا منشن می‌کند.

بی‌پروایی در ترانه‌سرایی

شروین حاجی آقاپور اهل بابلسر (هادیشهر) و دانشجوی رشته اقتصاد در دانشگاه مازندران است. شاید جالب باشد که بدانید او عضو کانون موسیقی دانشگاه مازندران هم است؛ یعنی اگر همین حالا به سایت دانشگاه مازندران سری بزنید، می‌توانید اسم شروین را بین اسامی منتخبان کانون‌های دانشگاه مازندران ببینید. شروین حاجی آقاپور یک «دهه هفتادی» است.

دانلود رايگان از طريق تلگرام دانلود رايگان از طريق اينستاگرام